Skip to main content

10 STATOČNÝCH

Dvojdňový unikátny kurz
pre manažérov

Každý z Vás dnes stojí vo svojom podniku pred mnohými výzvami. Snažíte sa vyhovieť požiadavkám zákazníkov, udržať sa v konkurenčnom prostredí, odolávať tlaku na znižovanie cien a skracovanie termínov dodania…, a popritom každodenne „hasíte“ akútne problémy…

Vážení priatelia – manažéri,

vieme, že VAŠE ROZHODNUTIA ZNAMENAJÚ VEĽKÚ ZODPOVEDNOSŤ. Ako to všetko zvládnuť? Ako s prehľadom odolávať aktuálnym zmenám? Ako viesť podnik úspešne a napredovať vo svojich plánoch? Kde zobrať nadšenie, silu a čas na rozvoj svojich ľudí?

Práve pre Vás sme pripravili dvojdňový unikátny formát kurzu pre manažérov. Vznikol v spolupráci spoločností SOVA Digital a Roriginal, a jeho účelom je:

  • Spoznať seba samého, dosiahnuť vnútornú rovnováhu a vyššiu úroveň odolnosti voči zmenám
  • Odhaliť svoje hranice odvahy, ktoré sú úplne inde, ako sme si pôvodne mysleli
  • Získať novú inšpiráciu pre vedenie podniku a budovanie jeho kultúry
  • Zistiť, čo znamená neexperimentovať, a aký to má dopad na firmu
  • Nadobudnúť schopnosti komunikovať s ostatnými tak, aby mi rozumeli, a napĺňali potreby a víze firmy

Počas dvoch dní objavíte vlastnú silu, energiu a potenciál, o ktorom ani netušíte. Kurz bude prebiehať v zázemí priestrannej drevenice na pokojnom mieste v krásnom prírodnom prostredí. Jeho program je postavený na stimulujúcich zážitkoch v prírode, progresívnych metódach, poznatkoch a skúsenostiach.

Termín:
3.-4.6.2022

Miesto:
Camp Detva

Cena:
1 000 € (bez DPH)

„Vedomosť, aby sa stala múdrosťou, musí sa zažiť.“

Príďte si na vlastnej koži zažiť svoju premenu, tešíme sa na Vás!

KURZOM VÁS BUDÚ SPREVÁDZAŤ

Rudolf Ivan, Roriginal

Rudo je experimentátor, R&D líder, autor zážitkových konceptov. Má 20 ročné skúsenosti s vedením ľudí, riadením procesov, tvorbou vízií a stratégií hlavne v automobilovom priemysle. Založil spoločnosť Roriginal, verí v možnosti zmeny k lepšiemu pre každého a v to, že všetko začína od nás samých.

Vladimír Švač, SOVA Digital

Vlado je špecialista na inovačný manažment v spoločnosti SOVA Digital, organizátor a moderátor inovačných workshopov pre priemyselné podniky. Špecializuje sa na metódy a techniky generovania inovačných nápadov, rozvoj inovatívnych zručností a tvorivého myslenia.

BLIŽŠIE INFORMÁCIE

Nechajte nám Vaše kontaktné údaje, my sa Vám ozveme.