Workshop – TOP 8 inovačných zručností manažérov, ktoré uľahčia navrhovanie a vývoj nových výrobkov alebo služieb pre zákazníkov

Autor: 1. marca 2019 Novinky

28. februára 2019, Bojnická 3, Bratislava

Ďakujeme za účasť na inovačnom workshope Vladimíra Švača

ktorý bol určený pre manažérov najmä z technicky orientovaných priemyselných odvetví, avšak tieto manažérske princípy si môžu osvojiť aj manažéri z iných sektorov.

Hovorili sme o tom:

  • ako nadobudnúť inovačné zručnosti, ktoré môže každý manažér osobne využiť, aby sa stal ešte úspešnejším inovátorom,
  • ako tieto inovačné zručnosti aplikovať v praxi pri navrhovaní a vývoji nových výrobkov alebo služieb,
  • prečo je dôležitá rôznorodosť použitia metód a techník inovovania a ich kombinácie pri hľadaní nových unikátnych riešení pre zákazníkov.
V rámci workshopu bol pre účastníkov pripravený Minitréning inovačných zručností (MIZ).

Účastníci workshopu získali:

  • inovačné zručnosti, ktoré vám pomôžu stať sa ešte úspešnejším inovátorom,
  • návod, ako využívať tieto zručnosti pri vašej práci,
  • základný postup implementácie inovačných zručností do vašej firmy. Tento postup si sami nadizajnujete počas seminára s ohľadom na vaše špecifické podmienky a situáciu vo firme,
  • nové pohľady a inšpirácie od účastníkov seminára v zmysle „Ako to robia iní a prečo?“,
  • zaujímavé skúsenosti, príbehy a príklady našich hostí a odpovede na otázku: „Prečo je tak dôležité rozvíjať inovačné zručnosti manažérov?“,
  • jedinečný certifikát o absolvovaní Minitréningu inovačných zručností (Certifikát MIZ).

Workshopom vás sprevádzali:

Vladimír Švač

Lektor a moderátor
Špecialista pre inovačný manažment v spoločnosti SOVA Digital. Vo svojej odbornej činnosti sa zameriava hlavne na rozvoj inovačných zručností manažérov v priemyselných podnikoch, hodnotenie inovačnej úrovne podnikov, realizuje inovačné semináre s využitím metód a techník generovania inovačných nápadov a vedie ideačné workshopy pre hľadanie nových inovačných biznis príležitostí. Jeho osobným zanietením a cieľom je spájať R&D a inovačných lídrov Slovenska z priemyslu a rozvíjať ďalšie generácie mladých ľudí pre inovatívnu budúcnosť Slovenska.

Radovan Lukáč

Hosť
Head Of Infrastructure at Východoslovenská energetika Holding a.s., člen innogy, Košice, líder, vedúci a prirodzený manažér ľudí, veľmi silne orientujúci sa na predaj a zákazníka, úspešný mentor a tréner, má osvedčené výsledky pri rozvoji manažérov, má skúsenosti s prácou s ľuďmi rôznych národností, má rád tvorbu a budovanie organizácie, kde ľudia prosperujú na základe otvorenej mentality a schopnosti prevziať zodpovednosť vždy s kúskom zábavy ako kľúčového elementu.

Dušan Plichta

Hosť
CEO at Powerlogy, Bratislava, bloger, podnikateľ, dobrodruh a zanietenec, ktorý sa rozhodol, že chce zdieľať svoju vášeň pre dobré jedlo a vylepšovanie životosprávy. Aj preto založil inovatívny koncept s názvom Powerlogy. Prináša inovatívne produkty pre aktívnych ľudí, aby mohli naplno realizovať svoj vlastný potenciál.

Peter Gardošík

Hosť
R&D Senior Leader pre vývoj produktu v spoločnosti Embraco Slovakia, Spišská Nová Ves. Jeho úlohou je definovať a implementovať tie správne projekty, ktoré sa týkajú nových modelov alebo akýchkoľvek zmien na produkte s rôznou komplexitou dopadu na produkt, proces alebo dodávateľa. So svojim tímom sa snaží pokračovať v rozbehnutej práci a rád sa podelí o skúsenosti. Myslí si, že výskum a vývoj je potrebné neustále rozvíjať s vysokou dávkou nadšenia a zapálenia.